OCZYSZCZANIE ORGANIZMU 

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Żyjemy coraz szybciej, chętnie sięgamy po gotowe dania i używki, jemy za dużo, co powoduje, że nasza dieta zawiera coraz mniej składników odżywczych, a zbyt wiele cukrów, szkodliwych tłuszczów, substancji chemicznych i wypełniaczy, których nasz organizm nie daje rady strawić. Nie radzi sobie także z ich wydalaniem. Zakłóca to równowagę kwasowo-zasadową organizmu, odpowiadającą za prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, sprzyja rozwojowi procesów gnilnych, w wyniku których powstają szkodliwe dla organizmu toksyny, powoduje zmianę składu bakteryjnego jelita i pogorszenie cery. Mogą też pojawić się kolonie drożdży Candida albicans, które zwiększają chęć na słodycze, powodują zaparcia, wzdęcia i zgagę oraz przyczyniają się do powstania tzw. „nieszczelnego jelita”, przez które przedostają się do krwioobiegu toksyny. Wraz z krwią docierają do każdej komórki i inicjują liczne rodzaje chorób.

W naszym sklepie proponujemy rozwiązania, które w bezpieczny i efektywny sposób wspierają codzienne oczyszczanie organizmu, wzmacniając i usprawniając pracę narządów odpowiedzialnych za detoksykację organizmu. Są to zarówno sprawdzone gotowe programy oczyszczające, jak również pojedyncze produkty, które zawierają niezbędne składniki odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu, jak inulina, aloes, czosnek, błonnik oraz złożone preparaty mineralne.

Oczyszczanie organizmu pomaga usunąć z organizmu zbędne produkty przemiany materii i toksyny, które powodują, że jesteśmy zmęczeni, ociężali, gromadzimy nadmiernie tkankę tłuszczową, mamy cellulit, trądzik, egzemy. Przyspiesza metabolizm i wprowadza organizm w tryb spalania tłuszczu. To pierwszy krok do wypracowania trwałych nawyków, które pomogą odzyskać prawdziwą, stałą kontrolę nad swoją wagą.

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU Mamy 14 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów


Nasz organizm obciąża nie tylko przetworzona żywność, palenie papierosów, picie alkoholu, stres czy brak ruchu, ale również zanieczyszczone powietrze i woda. Gleby, wody i powietrze są nasycone trującymi produktami wszechobecnego przemysłu. Kwaśne deszcze rugują minerały z gleby, a konserwowanie i przetwarzanie żywności powoduje dalsze zmniejszenie zawartości minerałów. W konsekwencji spożywamy zubożałą w składniki odżywcze żywność. Ma to bezpośrednie przełożenie na kondycję zdrowotną ludzi, najbardziej widoczną w liczbie chorób nowotworowych i degeneracyjnych Niedostateczna ilość składników odżywczych w pożywieniu, to jeden z najważniejszych czynników zaburzających równowagę kwasowo-zasadową, czuwającą nad prawidłowym przebiegiem procesów metabolicznych. Nadmiar kwaśnych produktów przemiany materii jest usuwany przez płuca, nerki, wątrobę i systemy buforowe we krwi. Dlatego wsparcie funkcjonowania tych narządów ma istotne znaczenie dla detoksykacji organizmu. Więcej na temat alkalizacji i oczyszczania organizmu znajdziesz na moim BLOGU.

W naszym sklepie do kategorii OCZYSZCZANIE znajdują się produkty, które pomagają pozbyć się z organizmu zbędnych związków – metali ciężkich, pestycydów, kwaśnych produktów przemiany materii, odżywiają i dotleniają komórki oraz wspomagają pracę jelit, wątroby i nerek. Jakość funkcjonowania tych narządów może znacząco wpłynąć na nasze zdrowie - wagę, energię, wygląd skóry, a także na odporność ogólnoustrojową. Dlatego, każdy z nas, tak jak codziennie myje ciało, powinien codziennie wspierać detoksykację organizmu. Pomoże to, wyeliminować wiele negatywnych skutków niezdrowego trybu życia: niestrawność, bezsenność, zaburzenia koncentracji, apatię, alergie, bóle głowy.

Pamiętajmy, że nasze tkanki potrzebują około 90 dni na regenerację. Osoby o bardziej zanieczyszczonym organizmie potrzebują około 5-6 miesięcy na poprawienie stanu zdrowia. Kolejne 9 miesięcy do roku jest potrzebne, żeby przywrócić prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Aby obniżyć koszty dostawy i zmobilizować Cię do dbania o siebie przygotowaliśmy zestawy produktów, w promocyjnych cenach. Pozbądź się niebezpiecznych złogów i toksyn. Poczuj się znowu dobrze!

Kupując w zestawie zawsze jest taniej.