OCZYSZCZANIE WODY 

OCZYSZCZANIE WODY

Woda jest substancją niezbędną do życia. Utrzymuje homeostazę organizmu, w niej zachodzą wszystkie reakcje biochemiczne i procesy metaboliczne ustroju. Dlatego warto zadać sobie pytanie – ile i jaką wodę należy pić ?

Na podstawie badań EPA stwierdzono, iż w typowej „kranówce” znajduje się śladowo nawet do 600 różnego rodzaju chemikaliów, (m.in. pestycydów), w tym wiele minerałów nieorganicznych, takich jak: azotany, fluorki, sól kuchenna, wapń, ołów, kadm, miedź, żelazo, magnez, arsen, rtęć, chrom i innych. Większość z nich jest wysoce toksyczna.

Jedną z metod uzdatniania wody i nadawanie jej właściwości prozdrowotnych było wykładanie budowanych studni czarnym krzemieniem. Taka woda ma charakter bakteriobójczy, a nawet wirusobójczy oraz wspomaga żywe organizmy. Ta metoda jest stosowana również dzisiaj poprzez wkładanie do naczynia z wodą kilku kawałków czarnego krzemienia. Czarny krzemień znajduje się w naszej ofercie i możesz poczytać więcej na ten temat tutaj.

Pokusiliśmy się o analizę dostępnej literatury, badań a także istniejących systemów filtrujących i na tej podstawie można śmiało stwierdzić, iż w zasadzie tylko dzięki Osmozie można skutecznie oczyścić wodę i usunąć szkodliwe substancje.

Dlatego w naszej ofercie znalazły się kilkustopniowe zestawy do oczyszczania, filtracji i uzdatniania wody, polskiej firmy specjalizującej się w tym zakresie. Dzięki tym zestawom mamy stały i nieograniczony dostęp do czystej i bezpiecznej oraz niedrogiej wody (około 0,30 PLN/litr).

Spożywanie wody uzdatnionej za pomocą jednego z zestawów odwróconej osmozy połączone z właściwym odżywianiem stanowi alternatywę na zaopatrzenie organizmu w odpowiednią ilość minerałów pochodzenia organicznego. Pozwala też na nawodnienie organizmu wodą o zasadowym pH oraz ORP nawet do – 400 mV nadając jej silne właściwości antyoksydacyjne i opóźniające proces starzenia.

Oferowany przez nas duży wybór filtrów do wody umożliwia dostosowanie urządzeń do własnych potrzeb, jest prosty w obsłudze, można go zainstalować i serwisować samodzielnie lub skorzystać z pomocy naszego wykwalifikowanego personelu. Udzielamy wszelkich niezbędnych wskazówek.

OCZYSZCZANIE WODY Mamy 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów


Człowiek od początku swego istnienia poszukiwał źródeł czystej wysokiej jakości wody. Jeśli pojawiały się wątpliwości odnośnie jej jakości, całe społeczeństwa przenosiły się w inne miejsca w poszukiwaniu nowych źródeł wody pitnej.

Wraz z postępem naukowo-technicznym oraz rozwojem przemysłu i rolnictwa stopień zanieczyszczenia wód systematycznie wzrasta, ponieważ woda w cyklu hydrologicznym pochłania olbrzymie ilości zanieczyszczeń stanowiących zagrożenie dla życia.

Woda wydobywana obecnie poddawana jest wielu procesom mającym na celu jej uzdatnienie według ogólnie przyjętych norm. Jednak jej jakość nadal pozostawia wiele do życzenia.

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia wiele chorób dotykających nasza populację jest wynikiem spożycia zanieczyszczonej wody.

Każdy z nas w ciągu swojego życia wypija wraz z wodą około 200 kilogramów różnych substancji nieorganicznych. Minerały pochodzenia nieorganicznego zawarte w wodzie nie są przyswajalne przez organizm człowieka i są często toksyczne. Systematyczne dostarczanie ich w nadmiarze powoduje, że ludzkie ciało nie może ich ani użyć ani wydalić. Materiałem budulcowym dla naszego organizmu są bowiem minerały organiczne, a alternatywą na dostarczenie ich do organizmu w odpowiedniej ilości mogą być właściwie skomponowane substancje odżywcze połączone ze spożywaniem wody uzdatnionej w systemie odwróconej osmozy.

Czysta woda osmotyczna wypłukuje minerały, to prawda, ale tylko nieorganiczne, stanowiące balast dla ciała.

Organizm ludzki nie ma możliwości magazynowania wody i dlatego musi ona być stale dostarczana, stąd cały czas jest aktualne pytanie – ile i jaką wodę pić.

Proponujemy Państwu zestawy odwróconej osmozy do oczyszczania i uzdatniania wody jednej z polskich firm specjalizującej się w tym zakresie, a także czarny krzemień, który może być uzupełnieniem do nadawania wodzie właściwości prozdrowotnych

Korzystając z naszej oferty możecie Państwo mieć stały i nieograniczony dostęp do czystej i bezpiecznej oraz niedrogiej wody(około 0,30 PLN/litr).

Duży wybór filtrów do wody umożliwia dopasowanie urządzeń do własnych potrzeb, a dzięki prostej obsłudze zestaw do oczyszczania i uzdatniania wody można zamontować i serwisować samemu.