Testy obciążeń organizmu

Bezbolesne i bezinwazyjne Testy stanowią uzupełnienie medycyny konwencjonalnej w zakresie ustalenia przyczyn i eliminacji obciążeń. Wykonywane przez certyfikowanego diagnostę z wieloletnim doświadczeniem.

 

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z jednej z najbardziej skutecznych metod biodiagnostycznych XXI wieku. Wykonywane są przez certyfikowanego diagnostyka z wieloletnim doświadczeniem, naturopatę, Lecha Dąbrowskiego, który ukończył szereg specjalistycznych szkoleń w Warszawie i Katowicach, obejmujących najnowsze metody elektropunktury, medycyny informacyjnej i informoterapii oraz obsługi aparatury w zakresie biodiagnostyki wspomaganej nowoczesną elektroniką.

 

Dzięki TESTOM możesz uzyskać analizę swojego organizmu, a także ustalić źródła dotychczasowych problemów i potencjalnych zagrożeń, często niemożliwych do ustalenia na podstawie zwykłych dolegliwości.

Do testowania obciążeń organizmu wykorzystujemy sprawdzone metody elektropunktury – metodę Volla i VegaTest, opracowane przez wybitnych światowych specjalistów wykorzystujących w swoich odkryciach osiągnięcia dawnej medycyny chińskiej i akupunktury. Elektropunktura jest nowoczesnym kierunkiem w medycynie, opartym na osiągnięciach biofizyki, fizyki, medycyny doświadczalnej oraz licznych badaniach klinicznych pozwalających ujmować wyniki pomiarów i komputerowo dokonywać ich analizy. Testy elektrodermalne polegają na pomiarze zmian przewodnictwa w tzw. punktach biologicznie aktywnych (BAP) człowieka, będąch odpowiedzią na podłączone markery częstotliwościowe stanów patologicznych albo patogenów. Reakcja pozytywna, czyli zmiana przewodnictwa świadczy o obecności patogenu lub infekcji natomiast brak zmiany w przewodnictwie, czyli negatywna odpowiedź, świadczy o braku problemu.

Testy trwają około 1 – 1,5 godziny, są bezinwazyjne i bezbolesne, zakończone analizą wyników.

Składają się z kilku etapów:

1. Ustalenie wieku biologicznego człowieka, poszczególnych narządów i tkanek.

2. Określenie stanu układu odpornościowego, endokrynnego,nerwowego, limfatycznego, tkanki łącznej oraz krwi.

3. Ocena stanu i działania metabolizmu.

4. Oznaczenie markerów infekcji bakteryjnych, wirusowych, pasożytniczych i grzybiczych.

5. Analiza zaburzeń równowagi, które stanowią podstawę schorzeń przewlekłych na poziomie fizjologii i biochemii. Określenie związku przyczynowo-skutkowego danej infekcji i stopnia intoksykacji.

6. Sprawdzenie czy wykryte czynniki nie wywołały zmian nowotworowych i skłonności do nich, takich jak: procesy torbielowate lub włókniste. Określenie lokalizacji i czynników prowokujących.

7. Identyfikacja naruszeń narządu ruchu i ich przyczyny – problemy dotyczące krążków międzykręgowych, zapalenia stawów czy fibromalgii.

Uzupełnieniem do podstawowych testów jest oznaczenie nietolerancji pokarmowych i alergii oraz określenie przyczyn, a także sprawdzenie obciążeń toksycznych, psychosomatycznych, wegetatywnych, geopatycznych i elektromagnetycznych.

Jak przygotować się do Testów Obciążeń Organizmu?

 Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 501 385 304 lub poprzez formularz kontaktowy.

Więcej na temat zdrowia znajdziesz tutaj

Uwaga!

Wszystkie działania podjęte w celu oceny stanu organizmu oraz przeprowadzone kuracje oczyszczające i regeneracyjne nie mogą zastąpić fachowej porady lekarza. Nie mogą też wpływać na samowolne odstawienie lub ograniczenie dawki leków zaordynowanych przez lekarza prowadzącego. Działania służące poprawie stanu organizmu przeprowadzone w naszym gabinecie są formą wspomagania organizmu i profilaktyki. Poprawa samopoczucia, która następuje w wyniku tych działań, może powodować konieczność zmniejszania dawek przyjmowanych leków farmakologicznych, ale TYLKO ZA ZGODĄ I POD KONTROLĄ LEKARZA PROWADZĄCEGO.