O nas

Witam w Zdrowym Sklepie PerfectMe.pl – PHARMIDEA!

Jestem psychodietetykiem, trenerem zdrowego stylu życia oraz producentem suplementu diety Proszek Zasadowy BASE Plus, którego formułę opracowałam 10 lat temu. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny – na „duszę, ciało i umysł”. Kładę nacisk na oczyszczanie i alkalizację organizmu oraz korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetwarzanych. Moje doświadczenie potwierdza, że oczyszczanie na poziomie komórkowym jest kluczem do życia pełnego energii oraz równowagi psychofizycznej.

Sklep PerfectMe.pl – PHARMIDEA jest kontynuacją mojej ponad dwudziestoletniej działalności edukacyjnej w zakresie zdrowego stylu życia. Polecam tu sprawdzone produkty: suplementy, zdrową żywność, kosmetyki, środki czystości, o udokumentowanej jakości i skuteczności, spełniające kryteria zdrowego stylu życia.

Dla ułatwienia zakupu zostały przygotowane dedykowane zestawy produktów. Kupując w zestawie zawsze jest taniej! 

Z artykułów na moim blogu https://malgorzatanitka.pl/baza-wiedzy/ oraz szkoleń dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz, aby zmienić swoje życie na zdrowsze i szczęśliwsze, a smaczne i zdrowe propozycje posiłków pomogą Ci wygrać z nadmiernym apetytem, łagodzić stany zapalne i wzmocnić jelita. Zajrzyj do naszych przepisów, które sprawdzą się w każdej kuchni!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zakupów, a także czekamy na Wasze indywidualne opinie, porady. Zrewanżujemy się dużą dawką wiedzy z naszego bloga oraz specjalnymi rabatami i akcjami promocyjnymi w naszym sklepie.Korzyści dla naszych klientów:

WYSELEKCJONOWANE PRODUKTY
Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego proponujemy sprawdzone przez nas produkty
o udokumentowanej jakości i skuteczności oraz rozwiązania ułatwiające codzienne życie.

DUŻY WYBÓR I RÓŻNORODNOŚĆ
Nie faworyzujemy pojedynczych produktów ani producentów. U nas to Ty masz wybór co wrzucisz do swojego koszyka i za jaką cenę.

CIEKAWOSTKI, PRZEPISY I PORADY
Stworzyliśmy
BLOG (https://malgorzatanitka.pl/baza-wiedzy/ ), chcąc w pełni sprostać oczekiwaniom naszych klientów, na którym znajdują się informacje i nowinki na temat zdrowia, urody, a także pomysły kulinarne na wykorzystanie produktów z naszego sklepu.

BEZPŁATNE SZKOLENIA STACJONARNE I ONLINE

Prowadzimy darmowe wykłady, warsztaty oraz spotkania na temat zdrowego stylu życia i pokonywania wewnętrznych psychologicznych ograniczeń. Stacjonarnie i online. Sprawdź, co będzie się działo w najbliższym czasie https://malgorzatanitka.pl/warsztaty/.

KUPONY RABATOWE  na zakupy lub udział w szkoleniach i warsztatach oraz darmowe dostawy.