O nas

Witam w Zdrowym Sklepie PerfectMe.pl!

Nazywam się Małgorzata Nitka. Jestem psychodietetykiem, trenerem zdrowego stylu życia oraz producentem suplementu diety Proszek Zasadowy BASE Plus, którego formułę opracowałam ponad 10 lat temu. Przeprowadziłam setki szkoleń i indywidualnych konsultacji, wspierając osoby zmagające się z brakiem motywacji do wprowadzania długotrwałych zmian. Patrzę na człowieka w sposób holistyczny – na „duszę i ciało”.

Moje doświadczenie potwierdza, że brak odpowiedniego „paliwa” prowadzi do niedoborów składników odżywczych i zaburza proces trawienia. Otwiera to drogę różnego rodzaju zarazkom, bakteriom i wirusom. Sprzyja fermentacji pokarmu, rozwijaniu się drożdży, grzybów i pleśni.

W konsekwencji dochodzi do zablokowania organizmu związkami toksycznymi i powstawania stanów zapalnych w naszym organizmie, co jest przyczyną większości chorób.

Dieta, rozumiana jako styl życia, to indywidualna kwestia każdego z nas, bo każdy jest inny. Warto zrobić badania, które ustalą źródła dotychczasowych problemów i potencjalnych zagrożeń oraz skonsul­tować z psychodietetykiem, jak trwałe wprowadzić zmiany. Zdrowe odżywianie powoduje, że łatwiej się funkcjonuje, lepiej się żyje, lepiej się śpi.

W sklepach z żywnością znajdują się maksymalnie dwie półki oznaczone jako „Zdrowa żywność”. A co z pozostałymi?

Sklep PerfectMe.pl jest odpowiedzią na to pytanie. To wynik mojej prawie trzydziestoletniej działalności edukacyjnej w zakresie zdrowego stylu życia.

W Zdrowym Sklepie PerfectMe.pl polecam wyselekcjonowane produkty: suplementy, zdrową żywność, kosmetyki, środki czystości, o udokumentowanej jakości i skuteczności, spełniające kryteria zdrowego stylu życia oraz promuję korzyści wynikające ze spożywania produktów nieprzetwarzanych, kładę nacisk na oczyszczanie organizmu oraz utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej na poziomie komórkowym. To są niezbędne elementem do tego, żeby organizm pracował optymalnie na wszystkich poziomach. To klucz to życia pełnego energii i równowagi psychofizycznej.

Dla ułatwienia zakupów zostały przygotowane dedykowane zestawy produktów. Kupując w zestawie zawsze jest taniej! 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupów. Będziemy wdzięczni za Wasze opinie i wskazówki. Zrewanżujemy się dużą dawką wiedzy z naszego bloga oraz specjalnymi rabatami i akcjami promocyjnymi w naszym sklepie.

KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW:

WYSELEKCJONOWANE PRODUKTY

Proponujemy sprawdzone przez nas produkty o udokumentowanej jakości i skuteczności oraz rozwiązania ułatwiające codzienne życie.

CIEKAWOSTKI, PRZEPISY I PORADY

Zajrzyj na nasz BLOG https://www.perfectme.pl/blog.html, aby dowiedzieć się co możesz zrobić, żeby czuć się lepiej i wyglądać lepiej nie tylko na chwilę.

BEZPŁATNE SZKOLENIA I KONSULTACJE

Prowadzimy darmowe wykłady, warsztaty oraz spotkania na temat zdrowego stylu życia i pokonywania wewnętrznych psychologicznych ograniczeń. Stacjonarnie i online. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się kiedy jest najbliższe spotkanie lub jeśli potrzebujesz indywidualnej porady.

 

KUPONY RABATOWE  na zakupy lub udział w szkoleniach i warsztatach oraz darmowe dostawy.

 

ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Małgorzata Nitka, psychodietetyk