Odżywczy Program Oczyszczający C 9 Vanilia

Udostępnij

Ocena 

475

47554

Dostępność: Uzyskaj 30% rabat - przed zamówieniem skontaktuj się z nami - 501 385 304

600,09 zł brutto
555,64 zł netto

ODŻYWCZY PROGRAM OCZYSZCZAJĄCY C 9 Vanilia

Wszystko zaczyna się od naszego fundamentalnego programu CLEAN 9. Został on stworzony, by wesprzeć usunięcie z organizmu toksyn oraz pomóc ci poczuć się lżej i mieć więcej energii. Ten 9-dniowy program pomoże ci wyruszyć w podróż ku szczuplejszej sylwetce i lepszemu zdrowiu - z przejrzystym planem suplementacji, przepisami na zdrowe posiłki i koktajle - byś położył/-a fundament swojej transformacji.

Clean 9

Ten skuteczny, prosty u użyciu program oczyszczający dostarczy ci narzędzi, potrzebnych, by rozpocząć transformację ciała.

Smak Forever Lite Ultra Vanilla

Zestaw 9-dniowy

OPIS

Czy możesz wyglądać i czuć się lepiej już w 9 dni? TAK!

Program CLEAN 9 może ci pomóc wyruszyć w drogę ku szczuplejszej sylwetce i lepszej kondycji. Ten skuteczny, prosty w użyciu program oczyszczający da narzędzia potrzebne do zapoczątkowania procesu transformacji twojego ciała!

Czego możesz się spodziewać w ciągu następnych 9 dni?
Będziesz wyglądać i czuć się lepiej oraz zaczniesz eliminować nagromadzone toksyny, przez które możesz nie przyswajać w pełni substancji odżywczych z pożywienia. poczujesz się również lżej i zyskasz więcej energii, udowadniając, że potrafisz przejąć kontrolę nad swoim apetytem. zobaczysz, jak twoje ciało zaczyna się zmieniać.

Clean 9 Vanilia zawiera:

  • Aloe Vera Gel 2 szt.
  • Forever Lite Ultra Vanilia Shake 375 g. - 1 szt.
  • Pakiet C9*
  • Centymetr
  • Książeczka (jak stosować krok po kroku program Clean 9)
  • Shaker bottle

*Pakiet C9:

  • Forever Therm - 18 tabletek
  • Forever Fiber - 9 saszetek
  • Forever Garcinia Plus - 54 kapsułek

SPOSÓB UŻYCIA

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek programu ćwiczeń i/lub diety, skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym lub wykwalifikowanym specjalistą opieki zdrowotnej.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku uszkodzenia opakowania nie należy używać.

GWARANCJA FOREVER

Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów, że oferujemy 30-dniową gwarancje zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony.

Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever ? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy.

Napisz opinię

Odżywczy Program Oczyszczający C 9 Vanilia

Odżywczy Program Oczyszczający C 9 Vanilia

Pliki do pobrania

Podobne produkty z kategorii