Czarny krzemień do samodzielnego przygotowania wody krzemionkowej – 100 g

Udostępnij

Ocena 

I00001

I0000129

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie

12,00 zł brutto
9,76 zł netto

Czarny krzemień do samodzielnego przygotowywania wody krzemionkowej - 100 g

Regularne używanie wody krzemowej pomaga utrzymać w organizmie prawidłową zawartość krzemu. Sprzyja zachowaniu pięknego wyglądu skóry oraz zdrowia serca, naczyń krwionośnych, torebek stawów, ścięgien i innych elastycznych części ciała, w których znajduje się dużo krzemu.

Właściwości krzemienia:

Ta pospolita skała osadowa ma niezwykłe właściwości lecznicze. Woda krzemowa uśmierza ból zębów i goi rany, dlatego warto stosować ją do płukania jamy ustnej przy paradontozie. Krzem poprawi przemianę materii, zmniejsza poziom cukru we krwi, pomaga w leczeniu anginy i innych chorób.

Dawniej ludzie często wykładali krzemieniem dna studni, ponieważ znali jego właściwości oczyszczające, zdrowotne i poprawiające smak wody. Woda krzemowa wykazuje, podobne jak woda srebrna, właściwości przeciw wirusowe i przeciw bakteryjne. Udowodniono, że woda z dużą zawartością krzemu neutralizuje niebezpieczne domieszki, a nawet pomaga organizmowi w wydalaniu radionuklidów.

Sposób użycia:

Umyć krzemień, następnie zalać go wodą w proporcji 10g krzemienia na 1 litr wody.

Nastawiać w szklanych naczyniach (najlepiej ciemnych, co zapobiega rozwojowi glonów) przez 4 doby i dłużej. Pić po szklance wody krzemowej 3-4 razy dziennie przed posiłkami. Używać wierzchniej warstwy wody i nie pić osadu, który gromadzi się na dnie naczynia, ponieważ uwalniające się z krzemu związki mają zdolność tworzenia roztworu koloidalnego, który przyciąga i wiąże zanieczyszczenia, również te mikrobiologiczne. Dobrze jest używać wody krzemowej do przygotowywania zup,herbat, kawy itd. Po wyczerpaniu wody krzemień umyć pod bieżącą wodą. Krzemień utrzymuje aktywność przez wiele  lat.

Napisz opinię

Czarny krzemień do samodzielnego przygotowania wody krzemionkowej – 100 g

Czarny krzemień do samodzielnego przygotowania wody krzemionkowej – 100 g

Podobne produkty z kategorii