R06-YOUNG Powiększ

R06-YOUNG

Udostępnij

Ocena 

I00003

I0000346

650,00 zł brutto
528,46 zł netto

R06-YOUNG – zestaw filtrów do oczyszczania i uzdatniania wody

6 stopniowy kompletny system uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy. Oczyszcza, alkalizuje, mineralizuje oraz jonizuje wodę eliminując zanieczyszczenia mechaniczne, związki metali ciężkich, bakterie i wirusy. Zapewnia możliwość picia krystalicznie czystej, zdrowej wody o cechach wody źródlanej. Wyposażony został w trzy filtry wstępne, membranę osmotyczną oraz dwa liniowe filtry końcowe, w tym L-YOUNG.

Zestaw filtrów z odwróconą osmozą to najchętniej wybierane i montowane filtry kuchenne.  Systemy te montuje się zazwyczaj w szafce pod zlewem kuchennym.
 
System umożliwia dziennie pozyskiwanie do 280* litów wody o neutralnym pH*.
 

*woda osmotycznie czysta pod wpływem CO2 z powietrza ulega z czasem zakwaszeniu i wartość pH spada

Zalety:

 • Sześciostopniowy sposób filtracji

 • Zawiera wkład L-YOUNG alkalizujący, mineralizujący i jonizujący wodę

 • Oszczędny i ekologiczny

 • Skuteczny i wydajny

 • Usuwa do 98% zanieczyszczeń z filtrowanej wody

 • Idealny smak napojów i potraw

 • Kompatybilny z większością wkładów na rynku

 • System szybkozłączek umożliwia sprawny i łatwy serwis oraz wymianę wkładów

 • Nie zawiera BPA, w pełni bezpieczny dla zdrowia

Korzystanie z wody osmotycznej to oszczędność wynikająca z niewielkich kosztów produkcji litra wody (ok. 30 groszy/litr) oraz dbanie o środowisko, gdyż generuje się mniej odpadów w postaci butelek.

W zależności od potrzeby system może być oparty o korpusy serii WFW lub WFU.
 
Zestaw zawiera system RO, wylewkę, zbiornik, komplet przyłączy, instrukcję montażu.

Jak działa ?

Pierwszy stopień (PS20) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 20 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Drugi stopień (BL lub GAC) usuwa z wody chlor i substancje organiczne chroniąc tym samym membranę RO i przedłużając jej żywotność. Węgiel aktywny z uwagi na swoją porowatą strukturę jest doskonałym materiałem filtracyjnym. Substancje chemiczne są adsorbowane w porach. Trzeci stopień (PS5) usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości powyżej 5 mikronów. Piasek, rdza i inne osady zatrzymywane są przez mikropory, których średnica maleje w kierunku wnętrza. Duże cząsteczki wychwytywane są przy powierzchni, natomiast małe w głębiej położonych warstwach. Jako trzeci stopień może zostać zastosowany inny wkład, dostosowany do potrzeb klienta. Czwarty stopień (membrana RO) zbudowana jest z wielu warstw półprzepuszczalnej, porowatej membrany. Pory membrany są na tyle duże, że może przez nie przenikać woda, ale na tyle małe, że nie przepuszcza innych substancji. W ten sposób z wody usuwane są drobnoustroje, a nawet jony. Piąty stopień (L-GAC) liniowy wkład węglowy poprawia smak i zapach wody. Szósty stopień: (L-MIN) wkład mineralizujący. Wzbogaca wodę w minerały usunięte w procesie odwróconej osmozy, lub (L-YOUNG) wkład alkalizująco-jonizująco-mineralizujący zawierający mieszankę wysokiej jakości złóż ceramicznych pochodzenia naturalnego. Odpowiednio dobrane proporcje złóż spełniają trzy funkcje: alkalizują, mineralizują oraz jonizują wodę, co ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Obniża ORP wody aż do -400 mV nadając jej silne właściwości antyoksydacyjne i opóźniające procesy starzenia, chroni przed działaniem wolnych rodników oraz odkwasza organizm. Wzmacnia odporność na choroby, mineralizuje wodę i wzbogaca ją w m.in. wapń, magnez, sód, potas, żelazo, selen.

Podstawowe parametry filtra:

 • Wymiary filtra (wysokość x szerokość x głębokość): 47 x 42 x 14/20 cm

 • Wymiary zbiornika (wysokość x średnica): 42 x 28 cm

 • Temperatura wody: 2 - 30 st. C

 • Ciśnienie wody: 2,8 - 6,0 bar (zalecane 4,0 - 4,5 bar)

 • Przyłącze 1/2”, 3/4”, 3/8”

Cena produktu w wersji podstawowej*: R06 EMI - 448 PLN netto + VAT 23% = 551,04 PLN

R06 WFU - 433 PLN netto + VAT 23% = 532,59 PLN

Cena produktu w wersji podstawowej R06 L-YOUNG** - 490 PLN netto + VAT 23% = 602,70PLN

* Do samodzielnego montażu (wkłady-PS20, BL, PS5, TLC75, L-GAC, L-MIN)

** Do samodzielnego montażu (wkłady-PS20, BL, PS5, TLC75, L-GAC, L-YOUNG)

Zestaw z doborem wkładów - cena do uzgodnienia w zależności od konfiguracji.

Napisz opinię

R06-YOUNG

R06-YOUNG

6 stopniowy kompletny system uzdatniający wodę metodą odwróconej osmozy. Oczyszcza, alkalizuje, mineralizuje oraz jonizuje wodę eliminując zanieczyszczenia mechaniczne, związki metali ciężkich, bakterie i wirusy

Podobne produkty z kategorii