Sonya™ daily skincare system

Udostępnij

Ocena 

609

60961

Dostępność: Uzyskaj 30% rabat - przed zamówieniem skontaktuj się z nami - 501 385 304

453,59 zł brutto
368,77 zł netto

Sonya™ daily skincare system

Żelowa baza dla lepszych efektów.

Przedstawiamy program codziennej pielęgnacji Sonya. Seria obejmuje: - refreshing gel cleanser - illuminating gel - refining gel mask - soothing gel moisturizer.

Jeżeli twoją cerę można opisać słowami mieszana, tłusta lub normalna, śmiało sięgaj po program codziennej pielęgnacji Sonya® daily skincare system. To zaawansowana linia działających synergicznie produktów pielęgnacyjnych, która korzysta z technologii żelowej, by dostarczać aloes, nawilżenie i substancje roślinne bezpośrednio twojej skórze. Produkty o wysokiej zawartości aloesu i z systemem głębokiego nawilżenia poprawiają ogólny wygląd skóry.

Dzięki czterem nowym produktom, twoja skóra będzie gładka i miękka, a jej koloryt będzie równy jak nigdy przedtem!

Opis:

Żelowa baza dla lepszych efektów
• Naukowo zaawansowany żelowy system nośnikowy
• Wysoka zawartość aloesu i innych substancji roślinnych
• Dla cery mieszanej
• Delikatne dla skóry niezależnie od wieku


Przedstawiamy program codziennej pielęgnacji Sonya. Seria obejmuje:
• refreshing gel cleanser
• illuminating gel
• refining gel mask
• soothing gel moisturizer


Nie bez przyczyny każdy z tych produktów ma w swojej nazwie słowo „gel” – stworzyliśmy synergiczną linię produktów na bazie żelu. Ten zaawansowany technologicznie nośnik dostarcza zawarty w recepturach aloes, substancje nawilżające i roślinne bezpośrednio tam, gdzie skóra ich najbardziej potrzebuje. Popraw ogólny wygląd skóry z systemem głębokiego nawilżenia. Żelowa konsystencja sprawia, że już samo nakładanie produktów jest niezwykle przyjemne. Oto kilka z niesamowitych korzyści, jakie przynosi skórze każdy z tych rewelacyjnych produktów pielęgnacyjnych (bardziej szczegółowe informacje znajdziesz na stronach poświęconych indywidualnym produktom):
• refreshing gel cleanser zawiera aminokwasy z jabłek, by tworzyć delikatną powłokę, która nie uszkadza                skóry.
• refining gel mask to maseczka na noc, która działa podczas twojego snu, pomagając kontrolować wydzielanie sebum, poprawiać koloryt cery i nawilżać skórę.
• soothing gel moisturizer zawiera ponad 10 roślin i wyciągów oraz kolagen, by cera była pełna blasku.
• illuminating gel rozświetla skórę, nadając cerze promienny wygląd.


Program Sonya® daily skincare, opracowany specjalnie dla skóry mieszanej, która ma skłonność do wykazywania cech zarówno cery tłustej, jak i suchej, nie tylko pomaga kontrolować sebum, ale i nawilża te partie, które tego wymagają.
Jeżeli twoja skóra ma jeszcze inne potrzeby, seria Sonya daily skincare dobrze współgra z balancing toner, smoothing exfoliator oraz awakening eye cream i innymi produktami z serii Targeted, dla spersonalizowanych efektów. Szukasz kremu nawilżającego z filtrem ochronnym? Rano użyj protecting day lotion, a na noc nałóż Sonya™ soothing gel moisturizer.

Sposób użycia:

Program Sonya® daily skincare, opracowany specjalnie dla skóry mieszanej, która ma skłonność do wykazywania cech zarówno cery tłustej, jak i suchej, nie tylko pomaga kontrolować sebum, ale i nawilża te partie, które tego wymagają.

Napisz opinię

Sonya™ daily skincare system

Sonya™ daily skincare system

Pliki do pobrania

Podobne produkty z kategorii