infinite by Forever™ hydrating cleanser Powiększ

infinite by Forever™ hydrating cleanser

Udostępnij

Ocena 

554

55463

Dostępność: Uzyskaj 30% rabat - przed zamówieniem skontaktuj się z nami - 501 385 304

139,65 zł brutto
113,54 zł netto

HYDRATING CLEANSER

Delikatne mleczko oczyszczające o wysokiej zawartości efektywnych, naturalnie pozyskiwanych składników, takich jako wyciąg i aminokwasy z jabłek oraz kokosowe kwasy tłuszczowe. Łagodnie zmywa zabrudzenia i tłuszcz, nie wysuszając skóry.

infinite by Forever™ hydrating cleanser

Bezzapachowe mleczko oczyszczające, nie wysuszające skóry

Kluczowymi cechami młodzieńczej skóry jest dobre jej nawodnienie i sprężystość. hydrating cleanser wspiera funkcjonowania bariery ochronnej skóry, by walczyć z wysuszeniem.

1 Bottle 118 ml

Opis:

  • Łagodne, wolne od siarczanów
  • Natychmiast zwiększa nawodnienie skóry
  • Oczyszcza skórę, nie wysuszając jej

 

Ponoć jabłoń to najstarsze drzewo uprawiane przez człowieka. Sok płynący w tych wytrzymałych owocach przetrwał zmiany i zniszczenia środowiska, jakie zaszły przez minione tysiące lat. Sięgnęliśmy po dwa składniki: wyciąg z jabłek oraz aminokwasy z jabłek, by wyposażyć hydrating cleanser w potężne narzędzia do ochrony przed oznakami starzenia.

W składzie tego łagodnego, nawilżającego mleczka oczyszczającego zawarte są również kwasy tłuszczowe z kokosa, które przyciągają zabrudzenia i tłuszcz, dzięki czemu łatwo je zmyć – a skóra pozostaje miękka, bez uczucia wysuszenia.

Kluczowymi cechami młodzieńczej skóry jest dobre jej nawodnienie i sprężystość. hydrating cleanser wspiera funkcjonowania bariery ochronnej skóry, by walczyć z wysuszeniem. Znaczne ilości kwasu linolowego i witaminy E z oleju słonecznikowego wspierają naturalne lipidy skóry i pomagają rozbijać zabrudzenia.

Nie ograniczaj się do zmywania zabrudzeń i makijażu – pomóż skórze wyglądać i czuć się młodziej, jednocześnie kładąc solidny fundament pod pozostałe elementy pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Sposób użycia:

Zwilżonymi palcami delikatnie, okrężnymi ruchami ku linii włosów, wmasować mleczko w twarz i szyję. Starannie spłukać, aby usunąć makijaż i zabrudzenia, i delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem.

Napisz opinię

infinite by Forever™ hydrating cleanser

infinite by Forever™ hydrating cleanser

Pliki do pobrania

Podobne produkty z kategorii